Letecké služby Hradec Králové a.s.

Počasí Hradec Králové - Slunečno.cz

 

 

Open Skies for Handicapped 2016

 18.6.2016 letiště Hradec Králové

Rádi bychom Vás informovali o akci OSH (Open Skies for Handicapped),  která se již po deváté bude konat 18. června 2016  na letišti v Hradci Králové.  Hlavní náplní budou bezplatné vyhlídkové lety pro hendikepované a také bohatý doprovodný program. Akce začne od 9:00 hodin ráno a létá se přibližně do 17:00.

Parkoviště je v místě konání. Vstup i pro ostatní veřejnost zdarma. I letošní rok se můžete těšit na vystoupení a podporu umělců. Fotografie nebo CD se záznamem z loňské akce je možné shlédnout a objednat na stránkách www.lshk.cz .Ti postižení, kteří se akce zúčastní, mají vyhlídkový let a malé občerstvení zdarma!

V případě zájmu je nutné, aby si zájemci přečetli potřebné informace ohledně povolení k letu a léčebny by nás měly kontaktovat o počtu účastníků. Všichni, kteří chtějí zažít den očima hendikepovaných a užít si spoustu zábavy, jsou srdečně zváni na již devátý ročník v roce 2016, kde jsme připravili další inovace v programu!

Loni akci navštívilo 3 000 lidí a téměř 700 hendikepovaných si užilo vyhlídkového letu po východních Čechách.

Jako přihláška slouží formulář Souhlas s letem, který je nutné mít potvrzený od lékaře. Pak ho oskenujte a zašlete na emailovou adresu: info@os4h.cz .  Pokud chcete přihlásit větší skupinu zájemců (např. sdružení, ústav aj.) stačí napsat seznam zájemců pod sebe, s datem narození nebo rodným číslem, popř. druhem postižení. Dole pod tímto seznamem osob stačí jedno potvrzení ošetřujícího lékaře, že výše uvedení jsou schopni letu.

Pokud se někdo chce účastnit akce a nechce letět, není problém, stačí to jen uvést v mailu. Uveďte prosím i počet doprovodů.

Oceníme ohleduplnost, a proto Vás prosíme, aby letěl jen doprovod, který je nezbytně nutný. I v případě, že splníte všechny podmínky, nemůžeme zaručit, že se Váš let uskuteční, a to z důvodu nepříznivého počasí, nebo jiné nepředvídatelné události.

Věříme, že se budete dobře bavit!

Více informací naleznete na http://www.os4h.cz/

K přečtení uvedených dokumentů potřebujete program Acrobat Reader.
Pokud ho nemáte nainstalovaný, můžete jeho bezplatnou verzi stáhnout zde.