Letecké služby Hradec Králové a.s.

Počasí Hradec Králové - Slunečno.cz

 

OSH 2015

20.6.2015 letiště Hradec Králové

Rádi bychom Vás informovali o akci OSH (Open Skies for Handicapped),  která se již po osmé bude konat 20. června 2015  na letišti v Hradci Králové.  Hlavní náplní budou bezplatné vyhlídkové lety pro hendikepované a také bohatý doprovodný program. Akce začne od 9:30 hodin ráno a létá se přibližně do 17:00.

Parkoviště je v místě konání. Vstup i pro ostatní veřejnost zdarma. I letošní rok se můžete těšit na vystoupení a podporu umělců. Fotografie nebo CD se záznamem z loňské akce je možné shlédnout a objednat na stránkách www.lshk.cz .Ti postižení, kteří se akce zúčastní, mají vyhlídkový let a malé občerstvení zdarma!

V případě zájmu je nutné, aby si zájemci přečetli potřebné informace ohledně povolení k letu na www.lshk.cz a léčebny by nás měly kontaktovat o počtu účastníků. Všichni, kteří chtějí zažít den očima hendikepovaných a užít si spoustu zábavy, jsou srdečně zváni na již osmý ročník v roce 2015, kde jsme připravili další inovace v programu!

Loni akci navštívilo 3 000 lidí a téměř 700 hendikepovaných si užilo vyhlídkového letu po východních Čechách.

Jako přihláška slouží formulář Souhlas s letem, který je nutné mít potvrzený od lékaře. Pak ho oskenujte a zašlete na emailovou adresu: bergmanova@agenturaarte.cz , pokud nemáte možnost skenování, zašlete poštou na Marta Bergmanová, Olešnice 27, Rychnov nad Kněžnou 517 36 (ne doporučeně).  Pokud chcete přihlásit větší skupinu zájemců (např. sdružení, ústav aj.) stačí napsat seznam zájemců pod sebe, s datem narození nebo rodným číslem, popř. druhem postižení. Dole pod tímto seznamem osob stačí jedno potvrzení ošetřujícího lékaře, že výše uvedení jsou schopni letu.

Pokud se někdo chce účastnit akce a nechce letět, není problém, stačí to jen uvést v mailu. Uveďte prosím i počet doprovodů.

Oceníme ohleduplnost, a proto Vás prosíme, aby letěl jen doprovod, který je nezbytně nutný. I v případě, že splníte všechny podmínky, nemůžeme zaručit, že se Váš let uskuteční, a to z důvodu nepříznivého počasí, nebo jiné nepředvídatelné události.

Věříme, že se budete dobře bavit!

Aktuality můžete sledovat na FB stránce a program akce bude průběžně upřesňován.

https://www.facebook.com/events/487137394710826/?fref=ts

http://www.agenturaarte.cz/open-skies-for-handicapped

Videa z minulých ročníků ZDE.

 


K přečtení uvedených dokumentů potřebujete program Acrobat Reader.
Pokud ho nemáte nainstalovaný, můžete jeho bezplatnou verzi stáhnout zde.

Prostor akce
Příjezdové cesty
Kbely - mapa