OPEN SKIES FOR HANDICAPPED

Letecké služby Hradec Králové, a.s. srdečně zvou všechny občany na akce „OPEN SKIES FOR HANDICAPPED“(OSH. Jedná se o ojedinělou akci v rámci České republiky, v průběhu které je osobám se zdravotním znevýhodněním připraven bohatý program s možností zúčastnit se vyhlídkového letu zdarma. Akce je určena také široké veřejnosti.

Záštitu nad akcí převzal ministr obrany ČR a finančně ji významně podporuje Královéhradecký kraj a Statutární město Hradec Králové. Díky sponzorům se v průběhu předešlých ročníků OSH zúčastnilo přes 30 000 účastníků z celé České republiky, a byly vypraveny vyhlídkové lety pro 6500 osob a jejich doprovod.

Celodenní program je rozdělen na část hlavní, určenou osobám s handicapem, během které budou probíhat vyhlídkové lety na letounech C-295 CASA, L-410 a An-2 ve spolupráci se Vzdušnými silami AČR a leteckými základnami Kbely, Čáslav a LOM Praha, a část doprovodnou, která je určena také široké veřejnosti. K vidění bude vojenská technika, seskok parašutistů, ukázky Policie ČR, cvičení kynologů, motocyklový kaskadér, hudební skupiny, klaun, skákací hrad a vyhlídkový vláček.

Občerstvení, které bude k hlavnímu programu zdarma, připraví studenti se sluchovým oslabením z VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ, Šefánikova 549 v Hradci Králové, kteří již několik let úspěšně reprezentují obor „Kuchař – číšník“ a „Cukrář“ v národní soutěži Gastro Hradec – Vitana Cup. Široká veřejnost bude mít možnost zakoupit drobné občerstvení.

Formuláře ke stažení naleznete pod textem.

Bližší informace o organizaci dne upřesníme na začátku června na této stránce.

Těšíme se na Vás!

KONTAKTY:

e-mail: [email protected]

Tel.: Eva Darvašová   +420 605 336 483